Tel. komórkowy:

 518  251 014   

Kontakt Gdańsk

(+48)  58  301 33 37   
biuro@aleks.pl facebook newsletter
Biuro podróży Aleksandra

O nas

Firma „Aleksandra” Aleksandra Kociałkowska założona została w 1991r. W pierwszym okresie głównie realizowaliśmy turystykę przyjazdową z Rosji i Białorusi oraz prowadziliśmy agencyjną sprzedaż biletów lotniczych.

Obecnie organizujemy indywidualne i grupowe imprezy zagraniczne, od typowych turystycznych pobytowych, objazdowych (Sankt Petersburg, Moskwa, Irkuck, Soczi) poprzez imprezy biznesowe, kongresowe, targowe do turystyki kwalifikowanej, ekstremalnej (Kamczatka, Kaukaz-Elbrus, Ałtaj).

Realizujemy imprezy przede wszystkim na zamówienie naszych klientów. Oferujemy pełen pakiet usług z wizą i ubezpieczeniem medycznym. Dzięki temu, że możemy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, liczba naszych klientów stale wzrasta. Mamy ogromną satysfakcję, iż do tej pory nikogo nie zawiedliśmy.

Turystyka wyjazdowa na Białoruś to nowe wyzwanie, które podjęliśmy na Targach Turystycznych w Gdańsku prezentując razem z biurem KONTUR Group z Mińska a następnie partnerami z Mogilewa potencjał i możliwości rynku turystycznego Białorusi.

Zaowocowało to znacznym zwiększeniem turystyki wyjazdowej do rejonu brasławskiego, postawskiego i nad Jezioro Narocz. Ten kierunek działalności będzie dalej rozwijany przy ścisłej współpracy z Narodową Agencją Turystyczną Białorusi.


Firma „Aleksandra” posiada aktualną polisę ubezpieczenia na rzecz podróżnych i wpisana jest pod numerem ewidencyjnym 1048 do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.
Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.


Rosja

Rosja

> > Wymagane dokumenty

Kaliningrad

Kaliningrad

> > Wymagane dokumenty

Białoruś

Białoruś

> > Wymagane dokumenty